Üyelik Girişi
MENÜ
Site Haritası

Kur'ancılık Akımı - M.Emin AKIN

 

 

 

Bu etkinliklerin ve diğer hayırlı organizasyonların bir hardal tanesi bile olsa, cehennem ateşine karşı perde olacağını ümit ediyoruz. Ve her hayırlı amelin Allah'a güzel bir borç verme statüsünde değerlendirileceğinin ve kat kat fazlasıyla döneceğinin inanç ve beklentisi içerisindeyiz.

Kendimizi ve ailemizi doğru verilerle donatmamız,  ancak; Doğru Sözün aslı olan, Allahın Kitabı ve Rasulullah (sallallahu aleyhi ve sellem) in sünnetine tabi olmakla ve hayatımızı bu doğrultuda inşa etmeye çalışmakla mümkündür. Bu çabamıza destek kapsamında Sayın Mehmet Emin AKIN Hocamıza, konferansımıza katılan kardeşlerimize ve konferansın hazırlanmasında emeği geçen tüm kardeşlerimize  teşekkür ediyoruz.   

Bizler;

“Dininizi kimden aldığınıza çok dikkat ediniz” Sözünün bizden önceki Müslümanların düsturu olduğu gibi biz de bu söz akide ve amellerimizde vazgeçilmez bir esas olarak kabul ediyoruz.

Rabbimizden  bu çalışmalarda hayra yöneltmesini, hayırla yaşatmasını, hayırla kuşatmasını, hayır amellerini yapabilecek güç ve kuvvet vermesini niyaz ediyoruz.

Bizi cennete götürecek amellerimizin artması için dua eden ve hatalarımızda bizleri uyarmayı bir görev bilen ve hatalarımızdan dolayı bize af dileyen kardeşlerimize de Rabbimizden mağfiret diliyoruz.